Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
GÖLBAŞI (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 16.10.2019 - 16:31, Güncelleme: 16.10.2019 - 16:31

Siyasetçileri daha duyarlı olmaya davet etti…

 

Siyasetçileri daha duyarlı olmaya davet etti…

M.Ç.P, M.H.P Gölbaşı Eski İlçe Başkanı İbrahim Ateş; “Zaman Varken Gelin?”
Siyasetçileri daha duyarlı olmaya davet etti… M.Ç.P, M.H.P Gölbaşı Eski İlçe Başkanı İbrahim Ateş; “Zaman Varken Gelin?” M.Ç.P, M.H.P Gölbaşı Eski İlçe Başkanı İbrahim Ateş; Siyasetçileri daha duyarlı olmaya davet ederek Gölbaşı’nda siyasetle uğraşanlara çağrıda bulundu. Siyasetin halka hizmet olduğunun altını çizen Ateş Gölbaşı siyasetçilerinde gördüğü eksikler ve olumsuzlukları dile getirerek şunları söyledi; “Niye siyasette varsınız sorusunu kimlere soruyorum? Siyasetten ve bir siyasi partiden kişilik bulanlar, itibar kazananlar hak etmediği bu sahte itibarı milleti ötelemek, sınıflandırmak için kullananlar kojektörün getirisiyle hak etmedikleri bir yere gelip asıl yapılması gerekenlerin millete hizmet olduğunu unutup vatandaşın isteklerine “bunlar ne diyor, yapmaya mecbur muyum? öf!” diye cevap verenlere siyaseti ve bulundukları makama geçmiş diyetlerini ödetenler “bu benim arkadaşım, akrabam veya yalakam” diyerek liyakat aramayıp “hak etti” sırf bana zarar gelmez diye onları göreve getirip makama zarar vermekte ve kendilerini koruma altına almaktadırlar. Siyaset gönlü bol, ufku geniş insanların işidir. Mazlumun hakkını arayanların işidir. Bunlar sizde yoksa sırf çevrem görev süremde dahi olsa bana itibar etsin. “filanca kişi beni zamanında küçümsemişti şimdi ayağıma geldi” diye benlik tatmini için siyaset yapanlar bilmelidirler ki bunun bu dünyada ve ahrette bir sorgusu ve cezası vardır.      Siyasetçinin bir dünya görüşü yoksa çizgisiz yaşar. Bir çıkar merciinden bir diğerine gider ve “sıfır” olarak öbür dünyaya göçer. Ya nasıl sıfır adam? Filanca yerin başkanı oldu ya. Oldu ama ekibini çizgisizlerden ve kendi gibilerden kurdu. Onlarda sen gidince başka çıkar merciine kaydılar. Sen yanlı kaldın. Etrafında sadece en fazla kıyak yaptığın 7-8 kişi kaldı. Öbür dünyada o kıyakların da bedelini vereceksin. Dinimiz böyle diyor.    Çocuk yaşta siyasetle tanışmış biri olarak, çok genç yaşta ilçe başkanlığı yaptım. Zamanı varken GELİN; bu asil millete hizmet edin. Siyaset millete iyi bir hizmet zeminidir. Bu zemini iyi değerlendirin, geçmişte iyi veya kötü siyaset yapanları değerlendirin. İyi yapanlar, hala gönüllerin başkanı iken, kötü yapanların takdirini Gölbaşı kamuoyuna bırakıyorum. İstisnalar kaideyi bozmaz. Allah bizlere iyi siyaset yapmayı nasip eylesin” dedi.
M.Ç.P, M.H.P Gölbaşı Eski İlçe Başkanı İbrahim Ateş; “Zaman Varken Gelin?”

Siyasetçileri daha duyarlı olmaya davet etti…

M.Ç.P, M.H.P Gölbaşı Eski İlçe Başkanı İbrahim Ateş;

“Zaman Varken Gelin?”

M.Ç.P, M.H.P Gölbaşı Eski İlçe Başkanı İbrahim Ateş; Siyasetçileri daha duyarlı olmaya davet ederek Gölbaşı’nda siyasetle uğraşanlara çağrıda bulundu. Siyasetin halka hizmet olduğunun altını çizen Ateş Gölbaşı siyasetçilerinde gördüğü eksikler ve olumsuzlukları dile getirerek şunları söyledi; “Niye siyasette varsınız sorusunu kimlere soruyorum? Siyasetten ve bir siyasi partiden kişilik bulanlar, itibar kazananlar hak etmediği bu sahte itibarı milleti ötelemek, sınıflandırmak için kullananlar kojektörün getirisiyle hak etmedikleri bir yere gelip asıl yapılması gerekenlerin millete hizmet olduğunu unutup vatandaşın isteklerine “bunlar ne diyor, yapmaya mecbur muyum? öf!” diye cevap verenlere siyaseti ve bulundukları makama geçmiş diyetlerini ödetenler “bu benim arkadaşım, akrabam veya yalakam” diyerek liyakat aramayıp “hak etti” sırf bana zarar gelmez diye onları göreve getirip makama zarar vermekte ve kendilerini koruma altına almaktadırlar. Siyaset gönlü bol, ufku geniş insanların işidir. Mazlumun hakkını arayanların işidir. Bunlar sizde yoksa sırf çevrem görev süremde dahi olsa bana itibar etsin. “filanca kişi beni zamanında küçümsemişti şimdi ayağıma geldi” diye benlik tatmini için siyaset yapanlar bilmelidirler ki bunun bu dünyada ve ahrette bir sorgusu ve cezası vardır.  

   Siyasetçinin bir dünya görüşü yoksa çizgisiz yaşar. Bir çıkar merciinden bir diğerine gider ve “sıfır” olarak öbür dünyaya göçer. Ya nasıl sıfır adam? Filanca yerin başkanı oldu ya. Oldu ama ekibini çizgisizlerden ve kendi gibilerden kurdu. Onlarda sen gidince başka çıkar merciine kaydılar. Sen yanlı kaldın. Etrafında sadece en fazla kıyak yaptığın 7-8 kişi kaldı. Öbür dünyada o kıyakların da bedelini vereceksin. Dinimiz böyle diyor.

   Çocuk yaşta siyasetle tanışmış biri olarak, çok genç yaşta ilçe başkanlığı yaptım. Zamanı varken GELİN; bu asil millete hizmet edin. Siyaset millete iyi bir hizmet zeminidir. Bu zemini iyi değerlendirin, geçmişte iyi veya kötü siyaset yapanları değerlendirin. İyi yapanlar, hala gönüllerin başkanı iken, kötü yapanların takdirini Gölbaşı kamuoyuna bırakıyorum. İstisnalar kaideyi bozmaz. Allah bizlere iyi siyaset yapmayı nasip eylesin” dedi.

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve golhaber.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.