Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
GÖLBAŞI (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 29.02.2020 - 16:26, Güncelleme: 29.02.2020 - 16:26

Kent Çiftliği için fizibilite çalışmaları devam ediyor

 

Kent Çiftliği için fizibilite çalışmaları devam ediyor

Gölbaşı Belediyesi’nin ‘100. Yılın Model Kenti Gölbaşı’ vizyonunun bir parçası olan ‘Gölbaşı Kent Çiftliği Fiziki ve Kurumsal Altyapısının Oluşturulması Projesi’ kapsamında bilgi paylaşımı toplantıları yapıldı.
Gölbaşı Belediyesi’nin ‘100. Yılın Model Kenti Gölbaşı’ vizyonunun bir parçası olan ‘Gölbaşı Kent Çiftliği Fiziki ve Kurumsal Altyapısının Oluşturulması Projesi’ kapsamında bilgi paylaşımı toplantıları yapıldı. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in Gölbaşı vizyonuna önemli katkılar sunacağını söylediği Kent Çiftliği Projesi’nin hayata geçirilmesinde toplantı katılımcılarının katkıları alındı. Proje kapsamında teknik ve idari çalışmaların da devam ettiğini vurgulayan Şimşek, birlikte yönetim anlayışımızın bir gereği olarak görüş alış-verişine dayalı çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi. Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Kent Çiftliği Projesi’ni ilçe gelişimine birden çok açıdan destek verme amaç ve bilinciyle kurguladıklarını, Gölbaşı'nda öncü rol üstlenecek ve bölgeye ivme kazandıracak model bir girişimin ve yatırımın oluşturulmasını hedeflediklerini bildirdi. Kent çiftliği projesiyle bir yandan tarım turizminin canlandırılmasına diğer yandan katma değeri yüksek üretiminin güçlendirilmesine katkı sağlanabileceğine de vurgu yaptı. Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantılar, kadın, çiftçi, sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile basın mensuplarına yönelik olarak gerçekleştirildi. Odak grupların ihtiyaç ve beklentilere yönelik olarak gündeme getirdikleri konular Projenin ilerleyen aşamalarında yararlanılmak üzere kayda alındı.      Proje teknik danışmanı tarafından çalışmalara ilişkin bilgi paylaşımında bulunularak çiftlik faaliyet kapsamının detaylandırılması çerçevesinde bilgi alış verişinde bulunuldu. Söz konusu değerlendirmeler kapsamında, küresel, bölgesel ve yerel güncel gelişme ve değişimlere vurgu yapıldı. Yerel kalkınma sürecinde yürütülen projenin üstlenebileceği fonksiyonlar detaylı olarak tartışılmış oldu.    
Gölbaşı Belediyesi’nin ‘100. Yılın Model Kenti Gölbaşı’ vizyonunun bir parçası olan ‘Gölbaşı Kent Çiftliği Fiziki ve Kurumsal Altyapısının Oluşturulması Projesi’ kapsamında bilgi paylaşımı toplantıları yapıldı.

Gölbaşı Belediyesi’nin ‘100. Yılın Model Kenti Gölbaşı’ vizyonunun bir parçası olan ‘Gölbaşı Kent Çiftliği Fiziki ve Kurumsal Altyapısının Oluşturulması Projesi’ kapsamında bilgi paylaşımı toplantıları yapıldı.

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek’in Gölbaşı vizyonuna önemli katkılar sunacağını söylediği Kent Çiftliği Projesi’nin hayata geçirilmesinde toplantı katılımcılarının katkıları alındı. Proje kapsamında teknik ve idari çalışmaların da devam ettiğini vurgulayan Şimşek, birlikte yönetim anlayışımızın bir gereği olarak görüş alış-verişine dayalı çalışmalarımıza devam edeceğiz dedi.
Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Gölbaşı Kent Çiftliği Projesi’ni ilçe gelişimine birden çok açıdan destek verme amaç ve bilinciyle kurguladıklarını, Gölbaşı'nda öncü rol üstlenecek ve bölgeye ivme kazandıracak model bir girişimin ve yatırımın oluşturulmasını hedeflediklerini bildirdi. Kent çiftliği projesiyle bir yandan tarım turizminin canlandırılmasına diğer yandan katma değeri yüksek üretiminin güçlendirilmesine katkı sağlanabileceğine de vurgu yaptı.
Zübeyde Hanım Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantılar, kadın, çiftçi, sivil toplum kuruluşları ve meslek odaları ile basın mensuplarına yönelik olarak gerçekleştirildi. Odak grupların ihtiyaç ve beklentilere yönelik olarak gündeme getirdikleri konular Projenin ilerleyen aşamalarında yararlanılmak üzere kayda alındı.     
Proje teknik danışmanı tarafından çalışmalara ilişkin bilgi paylaşımında bulunularak çiftlik faaliyet kapsamının detaylandırılması çerçevesinde bilgi alış verişinde bulunuldu. Söz konusu değerlendirmeler kapsamında, küresel, bölgesel ve yerel güncel gelişme ve değişimlere vurgu yapıldı. Yerel kalkınma sürecinde yürütülen projenin üstlenebileceği fonksiyonlar detaylı olarak tartışılmış oldu.  

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve golhaber.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.