Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
GÖLBAŞI Haber Girişi: 01.05.2021 - 13:10, Güncelleme: 01.05.2021 - 13:41

Mavi Kapaklar Umuda Dönüştü

 

Mavi Kapaklar Umuda Dönüştü

Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından kısa süre önce başlatılmış olan "Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim Projesi" meyve vermeye başladı.
Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından kısa süre önce başlatılmış olan "Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim Projesi" meyve vermeye başladı. Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan “Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim” Projesinin Gölbaşı genelinde büyük ilgi gördü ve kısa sürede geri dönüş alınmaya başlandı.  Proje kapsamında toplanan mavi kapaklarla 2 Adet tekerlekli sandalye temin edildi.  Temin edilen tekerlekli sandalyeler Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanı Ulaş Can Kavak ve Spor Kulübü Başkanı Musa Şahin tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim edildi. Tekerlekli sandalyelerin teslimi için gitmiş oldukları Gökçehöyük köyünde sandalye tesliminin akabinde Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, bölgedeki vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.     Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek,  Bölgeden ayrılmadan önce Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı'nın başlatmış olduğu projeye destek verdiklerini dile getirirken Gölbaşı'ndaki omurilik felçlisi ve bedensel rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza Gölbaşı UYUM merkezi tarafından gereken yardımların sağlandığını ve Ülkü Ocaklarının elde ettiği tekerlekli sandalyeleri imkanları el vermeyen Ankara’nın çeşitli bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını dile getirdi.     Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel; “Vatandaşlarımıza hizmet noktasında belediyelerimizin ve ilçe ocaklarımızın sonuna kadar yanındayız. Bugünkü programda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için bir araya geldiğimiz gibi ihtiyaç duyulan her alanda vatandaşlarımızın yanında olacağız. Ülkü Ocaklarımızın başlattığı bu anlamlı projeye Gölbaşı belediye başkanımızın katılımı ve destekleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti.” dedi     Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanı Ulaş Can Kavak ise; “Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah Yüksel beyin destekleriyle Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı olarak başlatmış olduğumuz “Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim” projemizin ilk meyvelerini almış bulunmaktayız. Temin etmiş olduğumuz tekerlekli sandalyelerimizi Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah Yüksel, Gölbaşı Belediye Başkanımız Ramazan Şimşek ve Spor Kulübü Başkanı Musa Şahin ile bakıma muhtaç yaşlılarımıza ulaştırdık. Projemizde desteklerini bizlerden esirgemeyen Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah Yüksel beye ve Gölbaşı Belediye Başkanımız Ramazan Şimşek beye şükranlarımı sunuyorum." dedi.
Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından kısa süre önce başlatılmış olan "Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim Projesi" meyve vermeye başladı.

Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından kısa süre önce başlatılmış olan "Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim Projesi" meyve vermeye başladı.

Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı tarafından başlatılan “Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim” Projesinin Gölbaşı genelinde büyük ilgi gördü ve kısa sürede geri dönüş alınmaya başlandı. 
Proje kapsamında toplanan mavi kapaklarla 2 Adet tekerlekli sandalye temin edildi. 
Temin edilen tekerlekli sandalyeler Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel, Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanı Ulaş Can Kavak ve Spor Kulübü Başkanı Musa Şahin tarafından ihtiyaç sahibi vatandaşlara teslim edildi.
Tekerlekli sandalyelerin teslimi için gitmiş oldukları Gökçehöyük köyünde sandalye tesliminin akabinde Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, bölgedeki vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinledi.
    Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek,  Bölgeden ayrılmadan önce Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı'nın başlatmış olduğu projeye destek verdiklerini dile getirirken Gölbaşı'ndaki omurilik felçlisi ve bedensel rahatsızlığı olan vatandaşlarımıza Gölbaşı UYUM merkezi tarafından gereken yardımların sağlandığını ve Ülkü Ocaklarının elde ettiği tekerlekli sandalyeleri imkanları el vermeyen Ankara’nın çeşitli bölgelerindeki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacağını dile getirdi.
    Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanı Abdullah Yüksel; “Vatandaşlarımıza hizmet noktasında belediyelerimizin ve ilçe ocaklarımızın sonuna kadar yanındayız. Bugünkü programda ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için bir araya geldiğimiz gibi ihtiyaç duyulan her alanda vatandaşlarımızın yanında olacağız. Ülkü Ocaklarımızın başlattığı bu anlamlı projeye Gölbaşı belediye başkanımızın katılımı ve destekleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti.” dedi
    Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanı Ulaş Can Kavak ise; “ Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah Yüksel beyin destekleriyle Ülkü Ocakları Gölbaşı İlçe Başkanlığı olarak başlatmış olduğumuz “Mavi Kapakları Umuda Dönüştürelim” projemizin ilk meyvelerini almış bulunmaktayız. Temin etmiş olduğumuz tekerlekli sandalyelerimizi Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah Yüksel, Gölbaşı Belediye Başkanımız Ramazan Şimşek ve Spor Kulübü Başkanı Musa Şahin ile bakıma muhtaç yaşlılarımıza ulaştırdık. Projemizde desteklerini bizlerden esirgemeyen Ülkü Ocakları Ankara İl Başkanımız Abdullah Yüksel beye ve Gölbaşı Belediye Başkanımız Ramazan Şimşek beye şükranlarımı sunuyorum." dedi.

Ankara HABERİ

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve golhaber.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.