Sitenin solunda giydirme reklamı denemesidir
Sitenin sağında bir giydirme reklam
GÖLBAŞI (İHA) - İhlas Haber Ajansı | Haber Girişi: 02.07.2020 - 10:31, Güncelleme: 02.07.2020 - 10:31

Gölbaşı Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısı gerçekleştirildi

 

Gölbaşı Belediye Meclisi Temmuz ayı toplantısı gerçekleştirildi

Gölbaşı Belediye Meclisi normalleşme süreciyle birlikte belirli kurallara bağlı olarak meclis toplantılarını gerçekleştirmeye başladı.
Gölbaşı Belediye Meclisi normalleşme süreciyle birlikte belirli kurallara bağlı olarak meclis toplantılarını gerçekleştirmeye başladı. Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Meclis salonunda yapıldı.  İçişleri Bakanlığı'nın kararıyla pandemi koşulları nedeniyle Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında ertelenen Gölbaşı Belediye Meclisi, Temmuz ayı olağan toplantısının ilk oturumu Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek başkanlığında yapıldı. Gölbaşı Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısında encümen ve ihtisas komisyonları seçimleri yapıldı. Toplantıda, Belediye Meclisinde 1 yıllık encümende görev yapacak meclis üyeleri ile ihtisas komisyonu üyelerinin seçimleri yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye Encümen üyeliğine MHP’den Alper Cebeci ve Özer Polat, AK Parti’den ise Fatih Yaşlıoğlu seçildi. İmar Komisyon seçimlerinde İYİ Parti ve CHP ortak liste sunarken, AK Parti ve MHP’nin önerdiği isimler İmar Komisyonuna seçildi.  MHP’nin ve AK Parti’nin önerisiyle oyların çoğunluğun alan Nevzat Dulkadir (MHP), Uğur Mirza (MHP), Aydoğan Can (AK Parti) ve İYİ Parti’den Hacı Mehmet Karagöz seçildi. Bir yıl süre ile görev yapacak ihtisas komisyon üyeleri şöyle; Hukuk - Tarifeler - Plan ve Bütçe - Hesap Tetkik Komisyonu Alper Cebeci, Oğuz Kağan Tanrıverdi, Fatih Yaşlıoğlu, Feramis Başaran, Özgür Ökmen Araştırma Geliştirme Komisyonu Mehmet Kürşat Koçak -Engin Çelik- Mürşit Gülhan -Serkan Aydoğan -Hasan Güler Çevre - Sağlık ve İsimlendirme Komisyonu Osman Çakır -Savaş Mülazimoğlu -Aslı Seren -Meral Bostan -Fikret Bahadan Sanayi Esnafı ve Tüketici Hakları Komisyonu Murat Ilıkan -Şükrü İnaltekin -Gürol Emekli -Savaş Karagöz -Ercan Şimşek Eğitim Komisyonu Özer Polat -Faik Eldekçi -Sinan Acar Yerel Yönetimler ve Sivil Toplum Örgütleriyle Koordinasyon Komisyonu Selçuk Dağdelener -Saniye Çiftçİ Ertürk -Hüseyin Çakmak -Özer Polat İmar - İstimlâk - Emlak Komisyonu Nevzat Dulkadir -Uğur Mirza  -Osman Karaaslan -Hacı Mehmet Karagöz Kültür ve Turizm Komisyonu Alper Cebeci -Oğuz Kağan Tanrıverdi-Fatih Yaşlıoğlu -Feramis Başaran -Özgür Ökmen Halkla İlişkiler - Çalışan ve İnsan Hakları Komisyonu Mehmet Kürşat Koçak -Engin Çelik -Mürşit Gülhan -Serkan Aydoğan -Hasan Güler Aile ve Sosyal Politikalar Komisyonu Osman Çakır -Savaş Mülazimoğlu -Aslı Seren -Meral Bostan -Fikret Bahadan Kırsal Kalkınma Komisyonu Murat Ilıkan -Şükrü İnaltekin -Gürol Emekli -Savaş Karagöz -Ercan Şimşek Gençlik Spor AB ve Dış ilişkiler Komisyonu Uğur Mirza -Faik Eldekci -Sinan Acar Alt Yapı Komisyonu Selçuk Dağdelener -Saniye Çiftçi Ertürk -Hüseyin Çakmak.    
Gölbaşı Belediye Meclisi normalleşme süreciyle birlikte belirli kurallara bağlı olarak meclis toplantılarını gerçekleştirmeye başladı.

Gölbaşı Belediye Meclisi normalleşme süreciyle birlikte belirli kurallara bağlı olarak meclis toplantılarını gerçekleştirmeye başladı. Temmuz ayı olağan meclis toplantısı Gölbaşı Belediye Meclis salonunda yapıldı. 

İçişleri Bakanlığı'nın kararıyla pandemi koşulları nedeniyle Nisan, Mayıs ve Haziran aylarında ertelenen Gölbaşı Belediye Meclisi, Temmuz ayı olağan toplantısının ilk oturumu Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek başkanlığında yapıldı.
Gölbaşı Belediye Meclisi Temmuz ayı olağan toplantısında encümen ve ihtisas komisyonları seçimleri yapıldı.

Toplantıda, Belediye Meclisinde 1 yıllık encümende görev yapacak meclis üyeleri ile ihtisas komisyonu üyelerinin seçimleri yapıldı. Yapılan oylama sonucunda Belediye Encümen üyeliğine MHP’den Alper Cebeci ve Özer Polat, AK Parti’den ise Fatih Yaşlıoğlu seçildi.
İmar Komisyon seçimlerinde İYİ Parti ve CHP ortak liste sunarken, AK Parti ve MHP’nin önerdiği isimler İmar Komisyonuna seçildi. 
MHP’nin ve AK Parti’nin önerisiyle oyların çoğunluğun alan Nevzat Dulkadir (MHP), Uğur Mirza (MHP), Aydoğan Can (AK Parti) ve İYİ Parti’den Hacı Mehmet Karagöz seçildi.
Bir yıl süre ile görev yapacak ihtisas komisyon üyeleri şöyle;
Hukuk - Tarifeler - Plan ve Bütçe - Hesap Tetkik Komisyonu
Alper Cebeci, Oğuz Kağan Tanrıverdi, Fatih Yaşlıoğlu, Feramis Başaran, Özgür Ökmen
Araştırma Geliştirme Komisyonu
Mehmet Kürşat Koçak -Engin Çelik- Mürşit Gülhan -Serkan Aydoğan -Hasan Güler
Çevre - Sağlık ve İsimlendirme Komisyonu
Osman Çakır -Savaş Mülazimoğlu -Aslı Seren -Meral Bostan -Fikret Bahadan
Sanayi Esnafı ve Tüketici Hakları Komisyonu
Murat Ilıkan -Şükrü İnaltekin -Gürol Emekli -Savaş Karagöz -Ercan Şimşek
Eğitim Komisyonu
Özer Polat -Faik Eldekçi -Sinan Acar
Yerel Yönetimler ve Sivil Toplum Örgütleriyle Koordinasyon Komisyonu
Selçuk Dağdelener -Saniye Çiftçİ Ertürk -Hüseyin Çakmak -Özer Polat
İmar - İstimlâk - Emlak Komisyonu
Nevzat Dulkadir -Uğur Mirza  -Osman Karaaslan -Hacı Mehmet Karagöz
Kültür ve Turizm Komisyonu
Alper Cebeci -Oğuz Kağan Tanrıverdi-Fatih Yaşlıoğlu -Feramis Başaran -Özgür Ökmen
Halkla İlişkiler - Çalışan ve İnsan Hakları Komisyonu
Mehmet Kürşat Koçak -Engin Çelik -Mürşit Gülhan -Serkan Aydoğan -Hasan Güler
Aile ve Sosyal Politikalar Komisyonu
Osman Çakır -Savaş Mülazimoğlu -Aslı Seren -Meral Bostan -Fikret Bahadan
Kırsal Kalkınma Komisyonu
Murat Ilıkan -Şükrü İnaltekin -Gürol Emekli -Savaş Karagöz -Ercan Şimşek
Gençlik Spor AB ve Dış ilişkiler Komisyonu
Uğur Mirza -Faik Eldekci -Sinan Acar
Alt Yapı Komisyonu
Selçuk Dağdelener -Saniye Çiftçi Ertürk -Hüseyin Çakmak.

 

 

Habere ifade bırak !
Habere ait etiket tanımlanmamış.
Okuyucu Yorumları (0)

Yorumunuz başarıyla alındı, inceleme ardından en kısa sürede yayına alınacaktır.

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve golhaber.com.tr sitesine yaptığınız yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan tüm yorumlardan site yönetimi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.